Послуги адвоката – сучасна гарантія захисту прав та інтересів

Сьогодні роль адвоката в сучасній системі розвитку правовідносин набуває особливо важливого значення. У першу чергу роль адвоката полягагає у тому, що він уповноважений законом здійснювати захист прав  і  свобод  людини  і  громадянина та представництво приватноправових інтересів кожного, хто потребує правової допомоги у суді. Окрім цього, не менш важливим є те, що послуги адвоката забезпечують захист і ефективну реалізацію корпоративних інтересів юридичних осіб. Значимість професійних послуг адвокатів у питанні захисту прав людини і представництві інтересів фізичних і юридичних осіб унікальна. Будь-яка сфера правовідносин, які потрапили у зону правового конфлікту, адвокат компетентний і повноважний вирішити.

Тезис  №1.

Адвокат – це професіонал. Професіоналізм адвоката полягає не лише у відповідальному слідуванню того, що прописує закон. Адвокат реалізуючи свої повноваження повинен діяти в інтересах права взагалі, має підбирати найоптимальнішу стратегію захисту свого клієнта, не тільки представляти і захищати, але й надавати юридичні поради та консультації. І, що не менш важливо, створити атмосферу довірчих відносин між адвокатом і клієнтом.

Тезис №2.

Адвокат – це захисник. Основним покликанням адвоката є забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів осіб.

Тезис №3.

Адвокат – це представник інтересів. Представництво – це особливий вид адвокатської діяльності, який, у першу чергу, полягає в забезпеченні реалізації прав і обов’язків клієнта в цивільному, кримінальному, господарському, адміністративному та конституційному судочинстві.

Особливу роль адвокату відведено у сімейних справах. Такі складні сімейні спори, як розділ майна подружжя, встановлення батьківства, оспорювання батьківства (материнства); позбавлення батьківських прав; обмеження батьківських прав; визначення місця проживання неповнолітніх дітей тощо неможливо ефективно вирішити і врегулювати без участі такого спеціаліста, як сімейний адвокат. Виступаючи незамінним фахівцем у вирішенні таких спорів, адвокат у сімейних справах допомагає обрати найбільш ефективний і дієвий спосіб захисту у судовому порядку, сприяє віднайденню компромісу між сторонами конфлікту, а також докладе максимуму зусиль, щоб попередити можливі проблемні питання у ході сімейного конфлікту, що потрапив у рамки правового поля.

Онлайн адвокат – сучасний оперативний помічник

Питання економії і правильного розподілу власного часу турбує практично кожну людину, яка має безліч справ протягом дня. І якщо виникає необхідність отримати юридичну консультацію, постає додаткове питання: як виокремити зайву хвилину, щоб записатись на прийом до адвоката? У таких випадках кожен з нас має можливість звернутись за правовою допомогою до адвоката в Інтернеті. Відмітна особливість адвокатських послуг у режимі онлайн полягає у зручності та оперативності спілкування. Саме тому онлайн адвокат сьогодні набуває все більшої популярності та затребуваності. Онлайн консультація досвідченого адвоката дозволить одержати початкову оцінку певної правової ситуації, з якою звернувся клієнт та отримати пораду та розгорнуту відповідь, як краще діяти далі.

Онлайн консультація загалом дозволяє оперативно, об’єктивно і змістовно отримати юридичну консультацію, розглянути і обговорити у режимі онлайн майбутній перспективний план подальших дій.

Результат  будь-якої судової справи, будь-якого правового конфлікту на 90 % залежить від  ефективності і дієвості роботи адвоката. Тому високий професіоналізм, порядність, чесність та добросовісність  – це ті стовпи, на яких укріплюється фундамент  професійного  успіху нашої команди юристів.

Команда професійних адвокатів ЮК «Легум» успішно реалізує свою адвокатську діяльність у всіх напрямках судових спорів: цивільні, кримінальні, адміністративні, господарські спори представляючи інтереси як фізичних, так і юридичних осіб. На сайті нашої юридичної компанії передбачено таку послугу, як онлайн адвокат. Наші спеціалісти вчасно, змістовно проконсультують кожного клієнта в онлайн режимі та допоможуть об’єктивно оцінити правову ситуацію обрати оптимальну стратегію захисту.